Taking too long? Close loading screen.

Hit it op Hitland!
10e golfbaan aangesloten.

 Golfbaan Hitland aangesloten als partnerbaan

Hoewel de temperaturen buiten nog niet echt uitnodigen om te spelen zijn we op de achtergrond druk aan de slag om onze leden volgend jaar nog meer mogelijkheden tot golfplezier te bieden. Met veel plezier kunnen we melden dat vanaf 1 januari a.s. Golfbaan Hitland als partnerbaan is aangesloten. Goed nieuws dus voor onze (toekomstige) premium leden.

Wil je meer weten over ons Premium Membership kijk dan even op deze pagina.

 

Meer over Hitland:

Golfbaan Hitland is een toegankelijke, openbare golfbaan met een fraaie ligging in Nieuwerkerk aan den IJssel. (gelegen in het polderlandschap tussen Gouda en Rotterdam.) De baan werd in 1995 geopend. De 18-holes golfbaan met A-status is aangelegd in het natuur- en recreatiegebied Hitland en is het ontwerp van golfbaanarchitect Gerard Jol. Hitland is een polderbaan met fraaie waterpartijen waardoor de 18 holes een uitdaging vormen voor iedere golfer.

©2021 Company Golf Club | MAKe GOOD THINGS HAPPEN

M: info@thecompanygolfclub.com | T: 073-2600169 | KVK: 57323771
Test test test. Introtekst, log in, bekijk het laatste nieuws, etc.

Login met je gegevens

of    

Je gegevens vergeten?

Create Account